تبلیغات
کار بچه ها
کار بچه ها
آثار بچه های مسجد امام حسن مجتبی (ع) - خورموج - استان بوشهر 
قالب وبلاگ
صفحات جانبی


شما بچه های مسجد امام حسن مجتبی (ع) می توانید آثارتان را به علیرضا ابولی تحویل دهید تا با نام خودتان در وبلاگ نمایش داده شود

با توجه به ارتباط مسجد امام حسن مجتبی(ع) با کانون پرورش فکری خورموج، اخبار مورد نیاز بچه های مسجد درباره ی این کانون اینجا درج می شود

* ساعت کار کانون پرورشی خورموج در ایام تابستان: 8 صبح تا 2 بعد از ظهرآثار این پست (به ترتیب الفبا) کاری از: ابولفضل حاجیانی، امیرحسین ابولی، علی سلیمی، علیرضا ابولی، علیرضا علیدوست، محمدباقر سلیمی، محمد زارعی، محمدصادق سلیمی

سلام!
امسال بچه ها خوب کار کردند!
این شما و این هم کار بچه ها... !

کار زیر، انیمیشن توبه است که محمد زارعی و محمدصادق سلیمی آن را طراحی کردند. در این داستان، ماجرای توبه ی یک دزد به زیبایی به نمایش گذاشته می شود.

رتبه اول محتوا به این انیمیشن رسید...


انیمیشن توبه به عنوان

این هم کلیپش...

[http://www.aparat.com/v/FbSkC]انیمیشن شهید فهمیده که ابوالفضل حاجیانی، امیرحسین ابولی و علی سلیمی آن را طراحی کردند. در این انیمیشن حتی از تکنیک هایی استفاده شد که از مسئولین مسجد هم آموزش ندیده بودند! مثل تغییر صحنه به روش حرکت دوربین از چپ به راست و همچنین عوض کردن صحنه به روش بزرگنمایی! جالب این که آن ها این کار را با Paint انجام داده اند.
اگر برای مهارت هم رتبه ای در نظر بگیریم؛ این انیمیشن رتبه اول مهارت را کسب می کند.

[http://www.aparat.com/v/j80Ie]انیمیشن خاکریز که علیرضا ابولی و علیرضا علیدوست آن را طراحی کردند. در این داستان خاکریز متروکه ای وجود دارد. گروهی از ایرانیان به پشت آن می روند تا سروگوشی آب دهند. ناگهان سر و کله عراقی ها پیدا می شود  و آن ها را از دو طرف محاصره می کنند. می خواهند ایرانی ها را اسیر کنند که ناگهان نیروهای کمکی از راه می رسند و با عراقی ها وارد مبارزه می شوند. سر انجام خاکریز به وسیله ایرانیان فتح می شود.

[http://www.aparat.com/v/ntozV]انیمیشن پلیس که این را هم مثل انیمیشن قبلی، همان دو علیرضای ابولی و علیدوست ساخته اند. در این قطعه، دزدی دختربچه ای را به قتل می رساند و جواهرات او را می دزدد. پلیس از راه می رسد و او را مورد اصابت گلوله قرار می دهد. همکار دزد می آید و سوار ماشین پلیس می شود و پلیس را زیر می گیرد. سپس هلیکوپتر پلیس وارد عمل میشود؛ نبردی بین دزد و پلیس در می گیرد و در انتها پلیس موفق می شود که دزدها را شکست دهد.

[http://www.aparat.com/v/n5zLw]


انیمیشن های زیر را هم محمدباقر سلیمی خارج از مسابقه طراحی کرده:
انیمیشن کلاس مسجد: جوانان مسجد تصمیم می گیرند کلاسی در مسجد برای بچه ها برگزار کنند. با معلمی صحبت می کنند؛ قبول می کند و کلاس تشکیل می شود.

[http://www.aparat.com/v/x3wn1]انیمیشن باران: شخصی دانه ای می کارد؛ دعا می کند تا باران ببارد؛ باران می بارد و درختی در آنجا سبز می شود.

[http://www.aparat.com/v/89yzK]


انیمیشن اکشن: مشابه انیمیشن پلیسِ علیرضاهای ابولی و علیدوست.

[http://www.aparat.com/v/YBESL]
بچه ها! خودتونو برای مسابقه ی سال بعد آماده کنید...!


[ پنجشنبه 27 مهر 1391 ] [ 12:47 ق.ظ ] [ محمدباقر سلیمی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

بچه های ما -اگه اغراق نکنم- خودشون یه پا داوینچی هستن! فقط باید یه فرصتی بهشون بدیم که بتونن استعدادشون رو شکوفا بکنن.

میگی نه نگاه کن...
میتونیم!
یه وقتی پیش میاد یه کاری می کنیم که همه بهمون آفرین می گن خودمون هم کیف می کنیم. فکرشو بکنید ببینید چی بوده! حتما پیدا میشه! حتما هنری، دستاوردی، ابتکاری، اختراعی یه چیزی بوده که داشته باشید. فکرشو بکنید برامون بیارید. اینجا شما الگوی دیگران هستید. بقیه میان کارهای شما رو می بینن و به خودشون می گن چرا ما نتونیم؟! میتونیم! همه میتونیم!